Follow us
Pro členy
Uživatelské jméno

Heslo

Zaregistujte se

Newsletter
Zadejte e-mailovou adresu:


Trenutno vrijeme

Stavba a renovace

Opis
Díky vysoké poptávce a striktním zákonům jsou nemovitosti na Jadranu stále dražší. Výsledkem toho je, že zahraniční kupci investují do cenově dostupných starších domů, které potřebují zrenovovat.
 
Stále je v nabídce velké množství těchto domů, ale je třeba brát ohled na veliký zájem ze strany zahraničních investorů, kteří chtějí vlastnit nemovitost na tak exkluzivním místě.
 
Tyto staré domy ne vždy vypadají atraktivně, ale jsou postaveny na dobrém základu a je z nich nádherný výhled na okolí.

 
Renovace zabírá mnoho času a zpravidla stojí více, než předpokládáte. Každý velký renovační projekt je vypracován a placen po částech. Často je přehlížen fakt, že některé fáze renovace jsou náročnější než ty druhé.
 
Mějte na paměti, že cenové odhady renovacií zahrnují až na některé vyjímky jen samostané stavební úpravy – nejsou započítávány instalaterské, elektrikářské a dokončovací práce. Na vnější úpravy starobylých budov je potřeba zvláštní povolení. Tato povolení se liší od místa k místu. Obecně nemůžete změnit velikost oken, zachovaná musí být velikost budovy a je omezený výběr barev na vnější fasádu.
 
V některých oblastech není dovolena stavba bazénu. Někteří kupci rádi využivají stavebníky ze své země. Podle nás to není nutné, jsou s tím spojené další náklady za byrokracii. Na Jadranu je mnoho kvalifikovaných odborníků, na které se můžete obrátit. Tito odborníci mají bohaté zkušenosti, získané z generace na generaci a tím zajistí autentickou a trvalou renovaci.


Opis
Jadranští architekti mají velké zkušenosti se všemi stavebními technologiemi a se stavebními omezeními. Architektura je velmi oblíbený studijní obor a je zde malá šance na přijetí. Takže jen ti nejúspěšnější dokončí studium.
 
Jediné, co jim můžeme vytknout je, že se často nechají unést vlastní představou, která se nemusí shodovat s představou klienta.
 
Ale to jim můžeme odpustit, neboť je to jen výsledek jejich nadšení pro práci. Při stavbě máme vše pod kontrolou – tím se vyhnenete případným nepříjemnostem a nedorozuměním.
 
Najdeme pro Vás kvalifikované odborníky kdekoliv na Jadranu – architekty, instaletéry, stavebníky, elektrikáře, tesaře...
 
Zároveň můžeme zajistit veškeré bytové zařízení dle Vašeho přání od podlahy, dlaždiček až ke kuchyni, koupelně a nábytku.
 
Nabízíme profesionální služby vysoké kvality, tak aby renovace byla co nejefektivnější a nejekonomičtější. Podstatou našeho podníkání je Vaše spokojenost při koupi, renovaci a usazení se na Jadranu.
Rychlé vyhledávání
Druh nemovitosti
Stát

Cena
Od Do
Rozloha
Od Do m2

DETAILNÍ PROHLÍDKA
Top nabídka
Vila A - Střed
Brac Island
280m2
620,000€
Apartmán A - Střed
TROGIR
70m2
150,000€
Vila A - Střed
TROGIR
400m2
2,200,000€
Stavební pozemek A - Střed
PAG ISLAND
772m2
89,000€
Kamenný dům A - Střed
KAŠTELA
78m2
49,000€
Apartmán A - Střed
KAŠTELA
102m2
136,000€
Kamenný dům A - Střed
SOLTA ISLAND
70m2
120,000€
Apartmán A - Střed
TROGIR
62m2
125,000€
Dům A - Střed
KAŠTELA
300m2
199,000€
Dům A - Střed
TROGIR
116m2
330,000€
Dům A - Střed
ZADAR
140m2
158,000€
Vila A - Střed
TROGIR
150m2
350,000€
Vila A - Střed
ZADAR
280m2
475,000€